Неизлечимых НЕТ!

Сайт центра народной медицины Омельченко

Контактные телефоны:
+38 (050) 357-93-75

«Волинь» — ПЕРЕМОГЛА НЕДУГИ… ГОЛОДОМ І ХОЛОДОМ- 24 ЧЕРВНЯ 2004 р.

Volin
«Волинь» ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАННЯ №595 ЧЕТВЕР, 25 СІЧНЯ 2007р.

ПЕРЕМОГЛА НЕДУГИ… ГОЛОДОМ І ХОЛОДОМ

Ганна Ратнюк з села Грудки Камінь-Каширського району мала цілий “букет” хвороб. Традиційне лікування медпрепаратами не допомагало. Тому, шукаючи порятунку, застосувала метод відомого народного цілителя Юрія Омельченка з Києва. І саме завдяки цьому, а ще — мужності, неабиякій силі волі і витримці перемогла недуги.

ЖИТТЯ СТАЛО ПЕКЛОМ

У дитинстві Аня ніколи не хворіла. Але в десятому класі, коли вже закінчувала Грудківську загальноосвітню школу, що в Камінь-Каширському районі, скосив її страшний грип. Він дав ускладнення на весь організм. Відтоді лікарі одну за другою виявляли в неї хвороби: енцефаліт, рахноедіт, вегето-судинна дистонія, холецистит, неврастенія, невроз, остеохондроз — всього більше десятка.

Підступні хвороби несподівано і безжально забрали в неї здоров’я, перетворивши її життя у пекло. Постійно боліло серце, крутило руки й ноги, які під час ходьби вже підкошувалися. Навіть відра води з колодязя не могла принести додому.

Ні, Ганна Ратнюк тоді не впала у розпач. Деякий час все ще вірила, що все минеться, що її молодий організм переборе недуги. Лікарня для неї на роки стала “рідним” домом. Та, на жаль, традиційне лікування виявилось безуспішним. Ні районні, ні обласні лікарі нічим їй не допомогли.

Якось почула по телебаченню про народного лікаря Юрія Омельченка з Києва. З телепередачі дізналася, що завдяки йому повернулися до життя тисячі тяжкохворих людей. Зібралася в поїздку, навіть не знаючи адреси лікаря. Вирішила діяти за принципом: “Язик не тільки до Києва заведе”. Знайшла цілителя в одному із столичних залів, де він мав читати лекцію. Зал — вщерть переповнений. Як виявилось, люди щодня прибувають сюди з різних куточків України.

ЛІКУВАННЯ БЕЗ ТАБЛЕТОК

Теорія Омельченка спочатку здається надто простою. Вона вміщається у кілька принципів. По-перше, потрібно здолати страх, бо навіть смерть приходить найчастіше через невміння й небажання боротися за життя. По-друге, цілитель вибудовує своє лікування на природній основі: потрібно перемагати недугу голодом і травами. А ще — холодом. В основі його методу — нічого надприродного: фітотерапія, загартування, піст. Тобто все те, чим лікували людей знахарі в ті далекі часи, коли ще не знали про таблетки і про аптеки.

До рецептури свого чудодійного відвару, склад якого не розголошує, дійшов поступово, причому на власному досвіді. Тридцять чотири роки тому в армії він потрапив у страшну аварію, став інвалідом першої групи, зовсім нерухомим. Лікарі відправили його додому помирати. Але почав шукати порятунку сам. Він перечитав гори літератури з медицини, надто — книг про народне цілительство, фітотерапію. Ознайомився з системами лікування Іванова, Армстронга, Малахова та інших. Врешті-решт, вивів свою методику. Крім того, віднайшов еліксир — настій трав, який і став для нього рятівним. Омельченко наголошує: “Я лікую не хворобу, а організм в цілому. Голодуючи, людина п’є цілющий напій з трав, листя і коріння. Від його дивовижної дії в організмі відбувається своєрідна операція. Операція без скальпеля, в результаті якої хворі клітини відмирають, а на їх місці народжуються нові, молоді й здорові. Організм омолоджується, долає усі хвороби…”.

Однак Ганна Ратнюк поїхала додому без настою трав, бо вартість його надто “кусалася”. По дорозі додому уже вкотре перечитувала брошури Омельченка, які придбала в Києві. Вагалася. Одна із складових методу лікування Омельченка — купання в крижаній воді. Але цілитель стверджував, що для загартування на перших порах підходить звичайне, але регулярне купання в річці, на озері.

Куди більший ефект дає зимове купання. Воно, за його ж словами, рівнозначне тридцяти сеансам голковколювання, і нікому з пацієнтів ще не зашкодило. Але разом з тим, цілитель попереджав, що все має бути в міру. Користь приносить перебування в крижаній воді до однієї хвилини.

Після приїзду в рідні Грудки, Аня почала обливатися водою — спочатку кімнатною, а потім і криничною. Взимку дев’яносто восьмого, відразу ж після Різдва, знову поїхала в Київ до Юрія Омельченка.

КРИЖАНІ ВАННИ

Побувала ще на кількох лекціях-сеансах Юрія Андрійовича. Придбала в нього один літр відвару трав. Стільки потрібно на дванадцять діб голодування. “Експеримент” вирішила провести в Києві.

Після третьої доби голодування вже не відпускала думка про те, що треба шукати ополонку. Пригадала слова Омельченка, який не раз під час лекцій наголошував: “Перемогти недугу й вижити людина здатна тільки сама. Ми, лікарі, лише допомагаємо їй у цьому”. Зібралася йти до озера, яке знаходиться неподалік від будинку, де живе її брат. Одного разу бачила, що там купаються люди. Того дня тріщав 28-градусний мороз. Дерева вкрились густим інеєм. Під ногами поскрипував сніг. Після трьох днів голодування сил у неї ще не поменшало. Ледве добрела до озера. І відступати не було куди. Швидко роздягнулася і… шубовснула з головою в крижану купіль. Як йшла додому, то відчула, що в ногах ніби добавилось сил. Відтоді щодня ходила до цієї ополонки.

З голодування виходила тиждень, продовжуючи приймати крижані ванни. Першого дня пила соки. Другого — вже їла салат із свіжих овочів, пила настій шипшини з медом. Пізніше — в меню добавився суп. Все це споживала без солі.

Коли Ганна Ратнюк повернулася додому, не відразу наважилася купатися в озері. Хоч воно й знаходиться в селі, неподалік від її будинку. Спочатку тиждень обливалась криничною водою. Але, виявляється, хоч ця вода й холодна, вона не могла замінити озерної. Їй знову погіршало. Попросила братів, щоб подалі від дому (а, значить, і від людей) вирубали на озері ополонку. І з тих пір, двічі на день, незважаючи на снігові заметілі і тріскучі морози, йшла приймати крижані ванни.

Коли знову почала голодувати, то витримала аж місяць. Крім води та цілющого напою з трав Омельченка, який знову привезла з Києва, в роті більше нічого не мала. Тоді дуже схудла. Правда, після того знов швидко набрала свою вагу. Дещо пізніше ще десять днів голодувала. Потім було й короткочасне голодування — одну або дві доби в тиждень.

— Звершилось неймовірне,— захоплено розповідає Ганна Іванівна. — Років з п’ять через хронічне запалення горла не могла пити холодної води. Тепер постійно п’ю криничну. І ніяких запальних процесів. Хронічної нежиті теж як не було. Зник головний біль. Словом, позбулася багатьох недуг, якщо не всіх.

ЗАГАРТОВУЮТЬСЯ ГРУДКІВЦІ СІМ’ЯМИ

Правда, на початку цього року і її пробував “скосити” грип. Не піддалася. Двічі покупалася в ополонці — і хворобу неначе рукою зняло. Під час нашої зустрічі вона зізналася, що з поліпшенням стану здоров’я вже трохи й розслабилась. Минулої зими дещо рідше ходила до ополонки, хоч туди її постійно тягнуло. “Але заради економії часу,— каже Ганна Ратнюк,— вранці витягую з колодязя відро холодної води, обливаюсь і гайда на роботу”. А працює Ганна Іванівна завідуючою дитячим садком.

Я не стримався, щоб не спитати у завідуючої, чи часом не збирається вона передати власний досвід загартування своїм підопічним, а також дорослим односельцям? Виявляється, в неї у селі вже давно є послідовники, і їх багато. Загартовуються грудківці цілими сім’ями. А Людмила Дем’яник, скажімо, як тільки навесні скресне лід, йде до озера купатися разом з семирічним Владиком і п’ятирічним Максимком. І так до зими. А ось сусідка завідуючої — Галина Цюрик, яка теж мала проблеми із здоров’ям, належить до першопрохідців. Саме її першою заагітувала Ганна Іванівна, щоб разом купатись у крижаній воді. І відтоді обоє йдуть туди за здоров’ям.

Іван КАПІТУЛА.


Комментарии к статье
Добавьте комментарий или отзыв - поделитесь своим мнением!
Наши пациенты успешно проходят лечение и получают исцеление от многих недугов:
 • Опухоли: миома, мастопатия, киста
 • также злокачественные: РАК, саркома (в том числе онкология 3-4 стадии)!
 • Опухоли головного мозга
 • Рассеянный склероз
 • Болезни крови в т.ч. лейкемия
 • Цирроз печени
 • Накожные заболевания в т.ч. псориаз и экзема
 • Астма
 • Камни в почках, в желчном пузыре
 • Артрит
 • Асцит
 • Простатит
 • Импотенция
 • Бесплодие
 • Гипертония
 • Гипотония