Неизлечимых НЕТ!

Сайт центра народной медицины Омельченко

Контактные телефоны:
+38 (050) 357-93-75

Из книги отзывов

Я, Цьома Степан Романович, проживаю в селі Срептові Львівської області.
У січні мені поставили діагноз онкомочівого пузиря [онко сечового міхура] лікарі запропонували мені операцію, удалити весь мочовий і вставити наружу трубку до кінця свого життя.

Случайно мені приніс сосід календар Омельченка і ми подзвонили до офісу Омельченка. І нам сказали, що онко виліковується і ми приїхали, послухали лекцію, і тоді ми пішли на УЗД. І лікар поставив мене на голодування 45 днів. Пройшовши курс голодуання мені стало легше, болі внизу мочового пузиря припинились і ми приїхали на провірку.

Коротенко Федор Ив. врачи поставили диагноз рак простаты. После лечения по методу Омельченка, врачи сказали, что ошиблись диагнозом.
Я, Перколаба Анелія Анатоліївна, знаю людину, яка мала велику проблему з «предстательной» залозою (пухлина). Йому декілька раз пропонували оперативне втручання в онкодиспансері, інакше життя йому не гарантували. При цьому він себе дуже пагано почував.

Віддавши перевагу методу Омельченка, ця людина стала себе краще почувати, зникла потреба в терміновому оперативному втручанні.

Голодував цей чоловык 30 діб, купався, урини не приймав, але результат вражаючий.

Я Матковська Тетяна Станіславівна, проживаю в Кіровоградській обл. мені 40 років, приїхала лікуватися до Юрія Андрійовича, по направленню чоловіка який два роки назад почав лікуватись у Юрія Андрйовича. Його виписали з лікарні у безнадійному стані, голодував по методу Омельченка перший раз 44 дні, продовжує лікуватися цим методом і зараз. Живий здоровий по цей день, діагноз, який поставили лікарі, рак кожі, зараз не підтверджується, його нема, чоловік вилікувався дякуючи Юрію Андрійовичу.
Кіровоградська обл, Добровеличківський р-н. с Липтяжка Голуб Пилип Костянтинович.
Вінницька обл. Войтенко Володимир Володимирович. Був псоріаз обширний. Після одного курсу голодування в 30 днів зникли навіть контрольні бляшки.

Хочемо подякувати Юрію Андрійовичу за те, що вин робить для нас!

Дуже вдячна Юрію Андрійовичу за його метод лікування. Спасибі Тетяні Гнатівні і всім лікарям, які дуже добре відносяться до хворих.

Мій чоловік Івчик Олександр Юрійович прийшов сюди з діагнозом РАК тіла шлунку стадія 4, асцит. Вторинна анемія. Його розрізали лікарі й зашили. Уже була вода в черевній порожнині і все було чорне. Він уже 3 роки лікується цим методом. Почуває себе добре, поправився, біля дома робить майже всю роботу. Ще раз велике Вам спасибі.

Волинська обл. Старовижівський р-н., с.м.т.Стара Вижва

Мій чоловік Хомцій Сергій Любомирович прийшов сюди з діагнозом: — рабдоміносаркома правого стегна 4 ступеня з метастазами в печінці й легенях. Після 1-ї голодовки (32 дні) метастаз у печінці не виявили, після 2-ї голодовки метастаз в легенях почав капсулюватись. Йому дали жити 2 місяці, а вже пройшов рік. Дуже Вам вдячні за повернення до життя.

Львівська обл. , Миколаївський р-н., м.Новий Роздол

Я Видричук Микола мешкаю в Рівненській обл., Млинівський р-н, с. Радів. Разом з жінкою Марією приїздив до Юрія Андрійовича у Грудні 1998 року з діагнозом бронхіальна астма, у дружини РАК шкіри, почав голодувати. Хвороба нас з дружиною покинула, зараз лікуємся дальше. Щиро дякуємо Омельченку Ю.А. і всім працівникам, дай їм Боже здоровя.
Я Демиденко Екатерина Ивановна приехала из Днепропетровска по рекомендации лечившейся у Ю.А.Омельченко врача Козельской Любови Самойловны которая имела «букет» женских болезней и после проведённых лечений имеет, как она говорит, очень хороший результат: узлы и т.п. уменшились и она уверенна в своём дальнейшем полном выздоровлении.
Лікуюсь у Омельченка з грудня 96 року, голодувала 4 рази по 12 днів. Повністю вилікувала екзему, бронхіт, дифузійний зоб 2-3 ст., анемію, мастопатію. В жовтні 96го перенесла нейроінфекцію, після чого не могла працювати ні фізично, ні розумово. Після 2-х років лікування почуваю себе чудово, працюю на двох роботах і допомагаю другим людям тим, що проводжу розяснювальну роботу і привожу людей в Київ до Омельченка. Метод універсальний, дає колосальні результати, в чому впевнилася особисто. А.А.Брюховецька.
Я, Миколенко Лідія Андріївна знаю хвору Сопур Наталю з гострою лейкемією. Вона приступила до роботи, і слава Богу і Омельченку (його методиці) живе і працює.
Большое спасибо Юрию Андреевичу за его чудесную методику лечения. Спасибо за заботу о больных людях и сердечное отношение к ним.

В этом центре я лечила вегетососудистую дистонию, дискинезию желчев. путей, невроз, кишечник. После лечения чувствую себя привосходно.

Сокол В.И.

Дорогий Юрій Андрійович! Спасибі Вам велике за Вашу відданість до хворих людей. Ви острівок надії для нас. Хвороби відступили. Лікували у Вас бронхіти, гайморити, астму. Результат надзвичайний. Велике Вам спасибі. Дай Бог Вам здоровя. О.В.Явтушенко
Сосна Ольга адрес Львівська обл. Жидягівський р-н. С. Туради діагноз рак молочної залози 4 ст. Голодала 45 днів і купалася в ополонці після того в мене припинилися болі. В прівій ключиці був вузол, на ланий час узол розсмоктався, печінка збільшена на 2 см після голоду печінка в нормі, не тримав мочовик і мучила задишка тепер все в нормі і я дуже задоволена лікуванням, буду продовжувати голодувати і купатися, щоб не повторилося те що я пройшла.
В 1996 році приїхала з діагнозом мастопатія, туберкульоз легенів, вагітність 3 місяці. Після лікування по методу Омельченка вилікувалася мастопатія і туберкульоз. Дитина народилася здорова. Голодували 3 рази, 30 днів і по 45 днів.

Львівська обл. Стрийський р-н. с.Голобутів Оля.

Метод лечения Омельченко Ю.А. очень эффективен и советую проводить лечение всем больным. И для повышения иммун. системы и реактивности всем здоровым!

Врач 12.04.99

Бердичев.
Нина Петровна
Было белокровие, голодал 64 дня, похудел 24 кг, сейчас чувствует себя отлично уже 3 года.
Вінницька обл.
Лазарчук Олег
Лімфогрануломатоз, РАК 4й степені, метостази скрізь.
Після 5 курсів по 20 днів голоду метостази зникли, стан нормалізувався.
10.05.99г
Г.Первомайск, Николаевской обл.
Ул. Юмашева 105, Таравский Юрий Анатольевич.
Болел гемофилией с рождения. 3 года назад услышал о методе лечения Омельченко Ю.А. и решил попробовать. До этого момента он часто лечился, по долгу лежал в больнице, его мучили внутренние кровотечения, разрушались суставы. Его ждало инвалидное кресло. Бесконечные компресы, примочки. Теперь его состояние улучьшилось. Он ходит своими ногами, работает, реже лежит в больницах. Болезнь — гемофилия — неизлечимая, люди очень редко доживают до 30 лет. Ему сейчас уже за 30 он полон сил, у него родился второй ребенок. Он собирается еще долго жить. Дай Бог ему здоровья и сил. И дай Юог здоровья Юрию Андреевичу и всем его помошникам.
Гребенюк Надежда Сергеевна
родственница
Наши пациенты успешно проходят лечение и получают исцеление от многих недугов:
 • Опухоли: миома, мастопатия, киста
 • также злокачественные: РАК, саркома (в том числе онкология 3-4 стадии)!
 • Опухоли головного мозга
 • Рассеянный склероз
 • Болезни крови в т.ч. лейкемия
 • Цирроз печени
 • Накожные заболевания в т.ч. псориаз и экзема
 • Астма
 • Камни в почках, в желчном пузыре
 • Артрит
 • Асцит
 • Простатит
 • Импотенция
 • Бесплодие
 • Гипертония
 • Гипотония